Konya Prodüksiyon, Konya Prodüksiyon Şirketleri, Konya Video, Konya Fotoğrafçı, Konya Video Çekimi, Konya Tanıtım Filmi, Konya Tanıtım Videosu, Konya Tanıtım Filmi Yapanlar

Adobe After Effects Nedir?

Sinematik film başlıkları, tanıtımlar ve geçişler oluşturun. Kliplerden nesne çıkarabilme özgürlüğüne ulaşın. Yangın çıkarın veya yağmur yağdırın. Bir logo veya karakteri animasyonla hareket ettirin. Sektörde önde gelen hareketli grafik ve görsel efekt yazılımı After Effects ile her türlü fikrinize hareket kazandırabilirsiniz.

Dilediğiniz her şeyi tasarlamak için videoları ve görüntüleri birleştirin. Yüzlerce seçenek arasından heyecan verici efektler seçin, istenmeyen öğeleri veya insanları görüntüden kaldırın ve izleyicilerinizi aksiyonun tam ortasına çekmek için VR videoları oluşturun.

 

Premiere Pro’da kompozisyonlar oluşturun. Uygulamalar arasında ara tarama işlemlerini ortadan kaldırmak için Dynamic Link’i kullanın. Çalışmaları Photoshop, Illustrator, Character Animator, Adobe XD ve Animate’ten içe aktarın. Ekip Projelerini kullanarak editörlerle bulundukları her yerden birlikte çalışın ve 300’den fazla yazılım ve donanım ortağıyla entegre olun.

 
WhatsApp WhatsApp