Konya Prodüksiyon, Konya Prodüksiyon Şirketleri, mac, prodüksiyon, prodüksiyon ajansı konya, video montaj, video montaj konya, video montaj nasıl yapılır

DaVinci Resolve Nedir?

DaVinci Resolve 16, kısa süre içinde teslimat yapılan işlerde ve hızlı çalışması gereken kurgucular için özellikle tasarlanmış, devrimsel, yeni bir Hızlı Kurgu sayfası içerir. Yeni DaVinci Neural Engine; yüz tanıma, hız çarpıtma ve bunlar gibi nice yeni etkili özellikleri etkinleştirmek üzere otomatik öğrenme kullanır. Düzeltme klipleri; efektleri ve derecelendirmeleri alttaki timeline’de bulunan kliplere uygulamak için kullanmanızı sağlar ve uygulamanın herhangi bir yerinden projeleri YouTube ve Vimeo gibi servislere yüklemek için quick export ismindeki çabuk dışa aktarma kullanılabilir. Ayrıca, yeni GPU hızlandırılmış skoplar, daha önce hiç olmadığı kadar çok teknik izleme seçenekleri sunar. Bunlara ek olarak, Fusion önemli ölçüde daha hızlıdır ve Fairlight sayfasına sarmal 3D ses eklenmiştir. DaVinci Resolve 16, kullanıcıların istedikleri yüzlerce özelliği içeren devasa bir sürümdür!

Kurgulama Özellikleri

DaVinci Resolve, profesyonel kurgucuların; sinema filmleri, televizyon programları ve reklamlarını kurgulamaları için ihtiyaç duydukları her şeyi içerir. Hem çevrim dışı hem de çevrim içi kurgulama için mükemmeldir. Yüksek performanslı oynatım motoru; H.264 ve RAW gibi işlemciyi yoğun çalıştıran formatlar için bile, kurgulama ve ince ayar işlemlerini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Fairlight Özellikleri

Ses; Fairlight’inDaVinci Resolve’de dahili olması nedeniyle, artık post prodüksiyonda sonradan düşünülen bir şey olmaktan çıkmıştır! EQ ve dinamik işleme ve tam özellikli bir mikser, örnek seviyesinde ses düzeltme, ADR araçları, ses bankaları için destek, FairlightFX ses eklentileri ve daha nice özellikleri olan, tamamıyla entegre ve güçlü bir dijital ses işleme istasyonu sunar!

Renk Özellikleri

DaVinci Resolve’nin efsanevi renk araçları, başka sistemlerde elde edilmesi adeta imkansız olan sonuçları almanız için, nefesleri kesen yöntemlerde rengi işlemenizi sağlar. Bu nedenle, diğer derecelendirme sistemlerine oranla, DaVinci Resolve çok daha fazla sayıda uzun metrajlı film ve televizyon programlarında kullanılmıştır. Etkili birincil ve ikincil araçlara, eğrilere, takip, sabitleme ve daha fazlasına sahip oluyorsunuz!

Fusion VFX Özellikleri

250’den fazla dahili araç ile, Fusion VFX’in gelişmiş 3D compositing motoru ve düğüm bazlı iş akışı; efektleri ve araçları, akış şeması tarzında birbirine hızla bağlamanıza imkan tanıyarak,DaVinci Resolve içinde, sinematik uzun metrajlı film kalitesinde görsel efektler ve yayın hareket grafikleri oluşturmanızı kolaylaştırır!

WhatsApp WhatsApp