Konya Prodüksiyon, Konya Prodüksiyon Şirketleri, Konya Video, Konya Fotoğrafçı, Konya Video Çekimi, Konya Tanıtım Filmi, Konya Tanıtım Filmi Yapanlar

iMovie Nedir?

iOS ve macOS için iMovie ile videolarınızı düzenlemek hiç olmadığı kadar keyifli. Kolayca kliplerinize göz atabilir, Hollywood tarzı fragmanlar ve 4K çözünürlüğe sahip muhteşem filmler hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz, filminizi iPhone veya iPad’de düzenlemeye başlayıp Mac’inizde de tamamlayabilirsiniz.

Stüdyo
Kalitesinde Başlıklar

Filmlerinize animasyonlu başlıklar ve jenerik eklemek için onlarca stil arasından seçim yapın.

Görsel Şölen
Yaratan Filtreler

Sinematik bir dokunuş için 10 yaratıcı video filtresinden birini seçin. İsterseniz filminize monokrom bir stil verin, nostaljik bir dokunuş ekleyin veya eski kovboy filmlerini andıran bir görünüm elde edin ve hatta dilerseniz soğuk mavi tonlarında fütüristik bir tarz yakalayın. Seçtiğiniz kliplere veya filmin tamamına filtre eklemeniz çok kolay.

Çok Özel Efektler

Hızlarıyla oynayarak aksiyon çekimlerini daha heyecanlı hale getirin.* Resim içinde resim veya bölünmüş ekran gibi efektlerle, okul projelerinize profesyonel bir yayın görünümü kazandırın. Veya macOS için iMovie’deki yeşil ekran efektleriyle karakterlerinizi egzotik ortamlara yerleştirin.

Film Müzikleri

Yerleşik müzik, ses efektleri ve seslendirme kaydı özellikleri sayesinde filmleriniz hem göze hem kulağa hitap edecek.

iMovie Her Yerde

iOS için iMovie ve macOS için iMovie birlikte çalışabiliyor. Projenizi kurgulamaya iPhone’unuzda başlayın, ardından AirDrop veya iCloud Drive aracılığıyla kablosuz bir şekilde iPad’inize aktarın. Veya dilerseniz projenizi iPad’inizden Mac’inize aktarın ve renk düzeltme, yeşil ekran efekti ve animasyonlu haritalar gibi ek özelliklerden yararlanarak son rötuşları yapın. Ve alkışların tadını çıkarın.

WhatsApp WhatsApp